İş Bankası Tarım Bankacılığı üreticilere buluştu

Türkiye İş Bankası Tarım Bankacılığı birimi ilçedeki üreticilerle buluştu. Toplantıda Türkiye İş Bankası Tarım Bankacılığı hakkında Nazillili üreticilere bilgilendirme yapıldı.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Nazilli Ticaret Odası konferans salonunda Nazilli Ziraat Odası’nın katkılarıyla, Türkiye İş Bankası Tarım Bankacılığı çalışanları çiftçileri bilgilendirdi. Bilgilendirmeye Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan, Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü, ÖR-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye İş Bankası KOBİ İşletme Bankacılığı Doğrudan Satış Bölümü Samsun Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Murat Ünver, Ticari Bankacılık Pazarlama Bölümünden Metin Yüksel Bölüm, İş Bankası Nazilli, Sanayi Nazilli, Atça, Karacasu Şube Müdürleri, üreticiler ve çok sayıda muhtar katıldı. Çiftçi buluşmasında konuşmacı olarak katılan Metin Yüksel Bölüm, Türkiye İş Bankası Tarım Bankacılığı hakkında bilgilendirmelerde bulundu ve merak edilen soruları yanıtladı.

İMECE KART ANLATILDI

Nazilli Ziraat Odası Başkanı Necdet İzgü ve ÖR-KOOP Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Önal ve kooperatifin yönetim kurulu üyeleri ile muhtarların yoğun katılım gösterdiği toplantıda, Metin Yüksel Bölüm Çiftçilerin finansal ihtiyaçlarının doğuşu, bu ihtiyaçların karşılanmasında Türkiye İş Bankası A.Ş.’nın rolü ve Tarım Bankacılığı ürünleri hakkında bilgi verdi. Özellikle Çiftçilerin, hasat öncesi yaptığı gübre, ilaç, mazot, yem gibi tarımsal harcamalarına hasat dönemine kadar vade olanağı tanıyan, faizsiz dönem avantajı sağlayan İmece Kart ürününü anlattı. Gerek Nazilli İlçesinde gerekse yurt çapında yaygın üye işyerleri, sanal pos anlaşmalı kurumsal firma, kooperatif ve birliklerle yapılan anlaşmalar ile İmece Kartla ürün alımında geniş bir yelpazenin olduğuna değinen Yüksel İmece Kartın, çiftçiye mal alımında fiyat avantajı sağladığını, ürünlerde yaşanacak fiyat artışlarından koruduğunu, alternatif ürün ve marka alımına olanak sağladığını belirtti. İmece Kart’ın yanı sıra İş Bankası’nın son derece avantajlı fiyat ve koşullarla sunulan tarım kredilerini tanıtan Yüksel “İş bankası Nazilli Şubelerimiz her türlü finansal ihtiyaçlarınız için siz değerli üreticilerimizin ve Türk Tarımının hizmetindedir” dedi.

Toplantı katılımcılardan gelen sorulara verilen cevapların akabinde keşkek ve helva ikramıyla sona erdi.

31 Ocak 2020 Aydin/ Nazilli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (256) 213 16 50
Reklam bilgi


Anket Sitemizi nasıl buldunuz?