ADÜ’lü öğrencilerden Lösev’e destek

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Lösev Topluluğu, ‘Eliniz Dokunacak Kadar Sıcak Mı?’ sloganı ile ADÜ Merkez Kampusünde lösemi çocuklar için yardım kampanyası düzenledi. ADÜ Kongre Merkezi önünde stand açan Lösev Toplululuğu, lösemi çocuklara ulaştırılmak üzere kitap, kıyafet oyuncak gibi yardımları kabul ettiler. ADÜ öğrencileri tarafından taktir gören yardım kampanyasına destek büyük oldu. Adnan Menderes Üniversitesi Lösev Topluluğu Dönem Başkan

Büyütmek için resme tıklayın

Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Lösev Topluluğu, ‘Eliniz Dokunacak Kadar Sıcak Mı?’ sloganı ile ADÜ Merkez Kampusünde lösemi çocuklar için yardım kampanyası düzenledi.

ADÜ Kongre Merkezi önünde stand açan Lösev Toplululuğu, lösemi çocuklara ulaştırılmak üzere kitap, kıyafet oyuncak gibi yardımları kabul ettiler. ADÜ öğrencileri tarafından taktir gören yardım kampanyasına destek büyük oldu.

Adnan Menderes Üniversitesi Lösev Topluluğu Dönem Başkanı Gamze Karaçamur, sıklıkla Aydın’daki lösemili çocukları ziyaret ettiklerini ve yıl boyunca yapılan kampanyalarla destek olduklarını belirterek,”.ADÜ Lösev Topluluğu olarak lösemili kardeşlerimize göndermek üzere kitap kıyafet oyuncak topluyoruz. Üniversiteli öğrenci arkadaşlarımızın ilgisi büyük sabah saatlerinden itibaren yoğun kitap ve kırtasiye malzemesi geldi ve gelmeye devam ediyor. Topladığımız kitap ve kıyafetlerin yeni olanlarını İzmir Lösev şubesine ikinci el olanlarını Antalya ve Bursa şubelerine göndereceğiz. ‘Eliniz Dokunacak Kadar Sıcak Mı?’ sloganı ile başlattığımız yardım kampanyasına vatandaşların ve öğrencilerin ilgi ve desteği için teşekkür ederiz. Bu yardımlarla küçükte olsa onların yanlarında olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. Lösemili çocuklarımızın tedavileri için elimizden geldiğince onlara destek olalım. Onların hayata tutunabilmesi ve mutlu olabilmesi için gerekli her türlü desteği onlara verelim. Lösemili bireylerin en büyük sıkıntısı yalnız kalmaları ve yardım bulamamalarıdır. Eğer ki destek olunup, moral verilirse lösemiyi daha çabuk yenebilirler” dedi.

Kampanyaya destekte bulunan ADÜ Genç Tema Topluluğu Başkanı,Dilan Sökmen, Yapılan kampanyaya her bir ferdin destek olması gerektiğini vurgulayarak,”Yapılan etkinlik Lösemi kardeşlerimizin hatırlanmasında önemli bir çalışmadır. Herkesin bu yardım kampanyasına destek olmalıdır. Bizlerde bu kampanyaya destek olarak küçükte olsa yardım etmek istedik. Bu kamyanların devam etmesini ve lösmi kardeşlerimizin her zaman hatırlanması ve destek olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

21 Aralık 2016 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?