Didim Belediye Meclisi Aralık ayı toplantısı yapıldı

Didim Belediye Meclisinin Aralık ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Deniz Atabay şehir dışında olması sebebiyle toplantıya katılmazken, gündemdeki maddeler karara bağlandı.

Haber albümü için resme tıklayın

Didim Belediyesinin Aralık Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nın ilk oturumu yapıldı. Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın şehir dışında olması sebebiyle toplantıya Başkan Vekili Ahmet Yılmaz başkanlık etti. Toplantıya mazeretli olarak Erdal Baylan, Ali Bakay, Mehmet Avcı, Murat Parmaksız ve Onur Çağlar katılmadı. 'Mübadil lezzetler kitabının satış bedelinin belirlenmesi' ve 'Didim Belediyesi Eğitim ve Uygulama Merkezi konusunda Başkan Atabay’a yetki verilmesi' konuları, ek maddeler olarak gündeme eklendi. 
  Gündemin ilk maddesinde yer alan '2019 yılı için sözleşmeli personel ücretinin belirlenmesi’ konusu, Plan ve Bütçe komisyonuna sevk edildi. Gündemin ikinci maddesindeki '2019 yılı geçici işçi vizesi' konusu oy çokluğuyla kabul edildi. Gündeme ek olarak giren iki madde, Plan ve Bütçe Komisyonu ile Hukuk Komisyonu'na havale edildi.

05 Aralık 2018 - Gündem

Muhabir Hüseyin Çalışkan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?