İnci, "CHP'nin üye sayısını arttırdık"

CHP Aydın İl Başkanı Bayram İnci, 27 Aralık 2015’te görevi devraldıktan sonra partisinin ildeki üye sayısında artış olduğunu söyledi.  CHP İl Başkanı olarak geride kalan bir yıllık görev süresini değerlendiren İnci, bu süre içerisinde partiyi iktidara taşımak için yönetim kurulu, milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve örgütlerle birlikte uyumlu ve oldukça etkin şekilde çalıştıklarını kaydetti. İnci, “Görev süremiz içerisinde

Büyütmek için resme tıklayın

CHP Aydın İl Başkanı Bayram İnci, 27 Aralık 2015’te görevi devraldıktan sonra partisinin ildeki üye sayısında artış olduğunu söyledi. 

CHP İl Başkanı olarak geride kalan bir yıllık görev süresini değerlendiren İnci, bu süre içerisinde partiyi iktidara taşımak için yönetim kurulu, milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve örgütlerle birlikte uyumlu ve oldukça etkin şekilde çalıştıklarını kaydetti. İnci, “Görev süremiz içerisinde üye sayımızı artırdık. İlk günden bu yana üstlendiğimiz sorumluluğun bilinciyle, görevimizin hakkını vermek için ‘CHP benim olsun küçük olsun’ değil ‘CHP büyük olsun hepimizin olsun’ anlayışıyla canla başla çalışıyoruz. Bugün CHP örgütleri,  milletvekilleri ve belediye başkanları Aydın’ın her yerinde. Partili ayrımı yapmaksınız, tüm yurttaşlarımızın acılarına ortak olup, mutluluklarını paylaşıyor, onların sorunlarını çözebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.  

ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ 

CHP’nin büyük bir aile olduğunu vurgulayan İnci, şunları kaydetti: “Bugün laik Cumhuriyet, Demokrasi, Hukuk, özgürlükler adına ülkemizin gerçekten zor günlerden geçtiği bu süreçte umudun adıdır Cumhuriyet Halk Partisi. Bugün emeklilerimiz, çalışanlarımız, esnaflarımız, çiftçilerimiz zor durumda.Gençlerimiz geleceklerinden umutsuz. Kara günlerden çıkışın yolu demokrasiden ve hayatın her alanında adaletten geçiyor. AKP Hükümeti tarafından sistematik bir şekilde adaletin katledildiği bir süreç yaşıyoruz. Hedef 2023 diyerek, bugün devletin tepesinde oturanlar, rejimi değiştirmeye dönük, eğitimde, ekonomide, siyasette, hukukta ciddi adımlar atıyorlar. Bu Cumhuriyet Halk Partililer her şeye karşı çıkar diyorlardı ama bakınız biz bu iktidarın her mağdur ettiğinin yanında, AKP iktidarının karşısında belgelere ve hukuka dayanarak vatandaşlarımızın sesi olmaya devam ediyoruz. Biz Cumhuriyet Halk Partililer halkın tek güvencesi olduk. Bizler büyük bir aileyiz, Cumhuriyet Halk Partisi ailesiyiz. Partimizin ve ülkemizin çıkarları neyi gerektiriyorsa o şekilde hareket etmekle mükellefiz. Kişisel çıkarlarımızı, kişisel tartışmalarımızı, kişisel isteklerimizi bir kenara bırakarak, mücadele etmek zorundayız. Şunu unutmayalım ki, parti içinde birbirimize karşı kazandığımız üstünlük, kesinlikle zafer değildir. Birbirimize karşı kesinlikle üstünlüğümüz ve başarımız yoktur. Ve hiç kimse de parti içi mücadelede kaybettiğini düşünerek, görev alan, nöbeti devralan arkadaşlarımıza destek vermekten, çekinmemelidir.”

BAŞARI ÇITAMIZI YÜKSELTECEĞİZ 

Aydın’da CHP’yi daha iyi noktaya taşımaya çalıştıklarını ifade eden İnci, “Bundan sonraki süreçte…

28 Aralık 2016 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?