Hamsi Şenliğinde hem fikir oldular

Didim Karadenizliler Derneği yönetimi, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ve Belediye Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu nezaket ziyaretinde bulundu. Didim Karadenizliler Derneği Başkanı Hakan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri nezaket ziyaretleri kapsamında Didim Belediyesini ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Kılıç ve beraberindekiler ilk olarak aslen de Karadenizli olan Belediye Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Kılıç, özel

Büyütmek için resme tıklayın

Didim Karadenizliler Derneği yönetimi, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ve Belediye Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu nezaket ziyaretinde bulundu.

Didim Karadenizliler Derneği Başkanı Hakan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri nezaket ziyaretleri kapsamında Didim Belediyesini ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Kılıç ve beraberindekiler ilk olarak aslen de Karadenizli olan Belediye Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Kılıç, özel olarak hazırlattırılan ve üzerinde Karadeniz yöresinin simgesi ürünlerinin yer aldığı hediyeyi Başkan Yardımcısı Bankoğlu’na hediye etti.

Kılıç nezaket ziyaretleri yaptıklarını belirterek “Yönetimimiz genç arkadaşlardan oluşuyor. Dernek binamız mevcut ama daha sonra daha güzel bir yere geçme düşüncemiz var; önümüzdeki günlerde Didim’de hamsi şenliği yapmayı planlıyoruz. Bu etkinlik Didim’de birlik ve beraberliğe katkı sağlayacaktır.”dedi.

Belediye Başkan yardımcısı Salih Bankoğlu ise ziyaret için teşekkür ederken, kendisinin de geçmişte Didim’de bu dernekte başkanlık yaptığını ve önemli bir görev üstlendiklerini söyledi. Bankoğlu dernekçilik konusunda tecrübelerini de paylaşırken, Hamsi Şenliğine gerekli her türlü desteği vereceklerini de dile getirdi.

Ziyaretin ardından Didim Karadenizliler Derneği Başkanı Hakan Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, başkan yardımcısı Bankoğlu ile birlikte Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ı makamında ziyaret etti.

ŞENLİĞE SICAK BAKTI

Kılıç, özel olarak hazırlattırılan ve üzerinde Karadeniz yöresinin simgesi ürünlerinin yer aldığı hediyeyi Başkan Atabay’a hediye etti. Başkan Atabay’da Didim’de dernek kültürünün yaygın olduğunu belirterek genç isimlerin bu tür yerlerde görev almasının önemine değindi. Hamsi Şenliği etkinliğine sıcak bakan Atabay, etkinliğin Altınkum’da yapılabileceğini ve güzel de olacağına inandığını dile getirdi.

20 Aralık 2016 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?