Eğitime desteğe plaketli teşekkür

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçe merkezinde hizmet veren Zafer İlk okuluna verdiği hizmet ve desteklerden dolayı plaket ile karşılandı. Okul Müdürü Erdem Şahin Müdür Yardımcıları ve öğretmenler tarafından okul girişinde karşılanan Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı Okul Müdürü makamında ağırladı.  Okulun durumu, öğrenci ve öğretmen sayısı hakkında bilgiler alan Başkan Alıcık, okulun ihtiyaçları konusunda okul müdürü ile konuştu. Na

Büyütmek için resme tıklayın

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ilçe merkezinde hizmet veren Zafer İlk okuluna verdiği hizmet ve desteklerden dolayı plaket ile karşılandı. Okul Müdürü Erdem Şahin Müdür Yardımcıları ve öğretmenler tarafından okul girişinde karşılanan Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı Okul Müdürü makamında ağırladı. 

Okulun durumu, öğrenci ve öğretmen sayısı hakkında bilgiler alan Başkan Alıcık, okulun ihtiyaçları konusunda okul müdürü ile konuştu. Nazilli Belediyesinin öğrenci ve öğretmenlerinin yararlanabilmeleri için hazırlanan e-öğrenme portalı hakkında da görüş alışverişinde bulunan Alıcık’a Okul Müdürü Erdem Şahin okullarına Nazilli Belediyesi tarafından yapılan kantin binası ve diğer desteklerinden dolayı plaket takdim etti.

ÖĞRENCİLERE DAHA RAHAT İHTİYAÇ GİDERİYOR

Zafer İlk Okulu Müdürü Erdem Şahin, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı okullarında ağırlamaktan mutlu olduklarını ifade ederek; “Zafer İlkokuluna yapmış olduğunuz katkılardan dolayı öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve velileri adına teşekkür ediyorum. Size bu teşekkürümüzü bu plaketimiz ile sunmak istedik. Nazilli Belediyesi tarafından okulumuza kazandırılan kantin binası sayesinde öğrencilerimiz çok daha rahat ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. Öte yandan okulumuzda yine Nazilli Belediyesi tarafından yapılan boya badana ve tadilat işleri için de ayrıca teşekkürlerimizi arz ederiz” diye konuştu.

‘GELECEĞE YAPILAN YATIRIM’

Okullara yapılan desteklerin geleceğin garantisi olan çocuklara ve gençlere yapıldığını ifade eden Belediye Başkanı Haluk Alıcık; “Nazilli Belediyesi olarak okullarımızın üzerinden hiç elimizi çekmedik. Kısıtlı imkanlarımıza rağmen merkezde ve mahallelerdeki okullarımıza her zaman destek olmaya eksiklerini gidermeye çalıştık. Görevde bulunduğum süreç boyunca bu böyle devam edecektir. Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Bu çizgide hizmet ve projeler üretip yaptığımız sürece şehrimiz, ülkemiz hep bir adım daha ileriye gidecek daha güçlü hale gelecektir. Yeter ki bizler üzerimize düşeni ve elimizden geleni yapalım yapmaya çalışalım” dedi.

29 Aralık 2016 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (256) 213 16 50
Reklam bilgi

Anket Sitemizi nasıl buldunuz?