Gölmak yatırımda hız kesmiyor

Nazillili üç kardeş tarafından 2006 yılında kurulan ve 2008 yılında da kurumsallaşan Gölmak Ltd.Şti., Gözümüz yükseklerde değil, hedefimiz büyük sloganı ile her geçen gün yeni yatırımlarla güçlenmeye devam ediyor. Nazillinin öz sermayesi ile kurulan Gölmak Kazan ve Demirde, geleceğe yatırımlar sürüyor.  Plazma kesim teknolojisini de Nazilliye kazandıran firma, günümüzde metal ile ilgili birçok sektörde kullanılan C.N.C. Plazma Kesim makinesiyle hizmet alan

Nazillili üç kardeş tarafından 2006 yılında kurulan ve 2008 yılında da kurumsallaşan Gölmak Ltd.Şti., 'Gözümüz yükseklerde değil, hedefimiz büyük' sloganı ile her geçen gün yeni yatırımlarla güçlenmeye devam ediyor. Nazilli'nin öz sermayesi ile kurulan Gölmak Kazan ve Demir'de, geleceğe yatırımlar sürüyor. 

Plazma kesim teknolojisini de Nazilli'ye kazandıran firma, günümüzde metal ile ilgili birçok sektörde kullanılan C.N.C. Plazma Kesim makinesiyle hizmet alanını genişletti. Metal kesme ve işleme makinelerinde bir dünya markası olan AJAN markasını bünyesine kazandıran Gölmak, sıfır hata ve en az fireyle metal kesim ve işleme yapıyor. Kesme, kıvırma, plazma kesim makina ve ekipmanı ile Nazilli'de marka olan Gölmak Demir, hızlı, etkili, hatasız teslimatla C.N.C. Saç Kesme ve Kıvırma Sanayi olarak plazma kesim sektöründe de iddialı.

GÖLMAK DEMİR TİCARETİ

Firmanın Yöneticisi ve Genel Müdürü olan genç işadamı Ali Gölgesiz, kuruldukları günden bu yana hiç durmadan çalıştıklarını ifade ederek, "Gölmak Isıtma Sistemlerindeki başarımız ve ilçe sanayicileri ile bizlerin talep ettiği ihtiyaçlar doğrultusunda bizi yeni sektörlere yönlendirdi. Gölmak Demir Ticareti gibi yeni sektörde de başarımızı göstermekte ve hızla büyümeye devam etmekteyiz. Bu amaçla saç kesme, kıvırma, silindir makinası, boru kıvırma makinasını ekipmanlarımız arasına dahil ettik. Son olarak günümüzde metal ile ilgili bir çok sektörde kullanılan C.N.C. Plazma Kesim Makinesini de bünyemize dahil ederek hizmet alanımızı genişlettik. Ayrıca trapez sac, galvaniz sac, profil, boru, hadde mamulleri, siyah sac, sandviç panel, yapı malzemeleri, ferforje çeşitleri ve bağlantı ürünlerinin toptan ve perakende satışında da hizmet vermekteyiz. Nazilli başta olmak üzere çevre il ve bölgelere C.N.C. plazma kesim hizmetini de en etkin şekilde sunmaktayız. Makinamız; imalat çatı sektörü, demir, ziraat aletleri, kazan imalatçılığı, sulama sektöründe, karasör gibi demir ve sacın kullanıldığı her alanda kullanılmaktadır."

GÖLMAK ISITMA SİSTEMLERİ 

Isıtma sistemlerinde de iddialı olan ve Türkiye'nin dört bir yanına hizmet verdiklerini ifade eden Ali Gölgesiz; "Disiplinli ve özverili çalışmalarımız ve Ar-Ge'ye verdiğimiz önem ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarttığımız misyonumuzla her geçen gün artan sipariş talepleriyle üretim faaliyetlerine devam etmekteyiz. Kazan imalatında 1 milyon kaloriye kadar kapasitemiz bulunmaktadır. Kazanlarımız üç geçitlidir ve verim yüksektir. Kazanlarımızdaki saklama sistemi dediğimiz sistem sayesinde de verimliliği artırıyoruz. Diğer kazanlardan daha farklı bir…

27 Aralık 2016 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Aydın Ses Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Aydın Ses Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Aydin Markaları

Aydın Ses Gazetesi, Aydin ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (256) 213 16 50
Reklam bilgi


Anket Sitemizi nasıl buldunuz?