Nazilli'de pazar fiyatları cep yakıyor Nazilli'de pazar fiyatları cep yakıyor
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP Nazilli Belediye Başkan adayı Doktor Ertuğrul Tetik Nazilli Yıldıztepe Mahallesi’nde bulunan Çağdaş Ağrılılar Derneği’ni ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Çerçioğlu ve Tetik vatandaşların ilgisine aynı şekilde cevap vererek vatandaşlarla kucaklaştılar. Çağdaş Ağrılılar Derneği Başkanı Aydın Taşdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen programa CHP Nazilli Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Tetik, belediye meclis üyesi adayları, hemşeri derneklerinin temsilcileri, Nazilli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Karaburun, diğer mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“NAZİLLİ’YE 908 MİLYON LİRALIK YATIRIM”

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, alana girdiğinde alkış ve meşalelerle karşılandı. Çerçioğlu’nu CHP Nazili Belediye Başkan adayı Ertuğrul Tetik ve Çağdaş Ağrılılaar Derneği Nazilli Şune Başkanı Aydın Taşdemir karşıladı. Kendisi için hazırlanan yere geçerken Çerçioğlu vatandaşları selamladı ve kucaklaştı. Daha sonra vatandaşlara seslenen Başkan Çerçioğlu, ilk olarak toplanan kalabalığa Büyükşehir Belediyesi tarafından Nazilli’ye 908 milyon liralık yatırım yapıldığını belirterek, Nazilli’ye çok hizmet ettiklerini belirtti. Çerçioğlu, “Ama gelirken gördüm, hiç kimseyi eleştirmek istemiyorum. Herkes gücü yettiğince hizmet etmek ister ilçesine, emeği geçen herkese de çok teşekkür ediyorum, eksikler var ilçede. İşte biz o eksikleri çok değerli başkanımla birlikte tamamlayacağız sizlerin desteğiyle 31 Mart’ta. Biz fen işleri olarak 393 km yol çalışması yaptık. ASKİ olarak 334 km hat çalışması, 297 km içme suyu, 87 km altyapı, kanalizasyon, yağmur suyu, 111 adet içme suyu sondaj kuyusu, 10 adet içme suyu paket arıtma, atık su arıtma tesisi, güncel fiyatla 908 milyon lira Nazilli’ye yatırım yaptık. Bu yatırımı merkezi hükümet yapmamıştır Nazilli’ye. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak yaptık. Yine Nazilli istasyon meydanı düzenlemesi, yer altı otoparkı, hizmet binası, çok amaçlı salonlar, çocuk gelişim merkezi, taziye evi, Nazilli Otizm spor salonunu hayata geçirdik. Daha yapacak çok iş var. Biz bütün bu işleri Nazilli belediye başkan adayımızla beraber yapacağız.”

“TÜM GÜCÜMÜZLE DOKTORUMUZLA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Başkan Çerçioğlu, önümüzdeki dönemde de aynı şekilde adil ve eşit hizmet ulaştırmaya sözü vererek, “Sosyal belediyeciliğe çok önem veriyorum. Biraz önce saydığım hizmetler bizim asli görevimiz bunları yapmaya devam edeceğiz ama benim en çok önem verdiğim proje sosyal belediyecilik. Eğer Aydın’da yaşıyorsanız hiç kimse karnı aç yatağa girmez çünkü biz varız. Ben kente bazen anne gözüyle bakarım, bazen kadın gözüyle bakarım, bazen belediye başkanı gözüyle bakarım. Şimdi aramıza bir hekim katıldı, size bir kere daha söz veriyorum burada, herkese eşit ve adil davranacağız. 31 Martta desteğinizi istemeye geldik. Ben bu zamana kadar hiçbirinizin başını öne eğdirmedim bundan sonra da eğdirmeyeceğiz. Tüm gücümüzle doktorumuzla birlikte çalışacağız. Ama sizin desteğinize ihtiyacımız var. Nazilli’nin daha fazla kalkınması için, geleceğimiz için, torunlarımız için, kadınlarımız için hizmet bizde arkadaşlar, işimiz gücümüz Nazilli. Biz hiçbir zaman ranta geçit vermedik bundan sonra da vermeyiz. Biz insan odaklı çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“ARKAMDA DAĞ GİBİ ÖZLEM ÇERÇİOĞLU VAR”

Nazilli Belediye Başkan Adayı doktor Ertuğrul Tetik ise Çerçioğlu hep beraber güzel işler başaracaklarını ifade ederek, “Özlem Çerçioğlu’yla birlikte görev yapacağım için çok mutluyum. 31 Mart seçimlerinde benim için ve Başkanımız Çerçioğlu için destek istiyorum. Adil çalışma sözü veriyorum. Eğer sizler desteğinizi esirgemezseniz hizmetlerin nasıl geldiğini göreceksiniz. 30 yıl hizmetimden sonra sizlere tekrar hizmet etmek için bu görevi seçtim. Arkama baktığımda dağ gibi biri vardı, Özlem Çerçioğlu. Sizlere hizmet aşkıyla doluyum, hep beraber çok güzel işler başaracağız” ifadelerini kullandı.nazillide-cercioglu-ve-tetike-agrililardan-sicak-karsilama-449449-6d80d52ee6b4f903eb6172b8e66ea0ad.jpgnazillide-cercioglu-ve-tetike-agrililardan-sicak-karsilama-449449-bda40a99dc39f233e9a6768ce6e4b15c.jpgnazillide-cercioglu-ve-tetike-agrililardan-sicak-karsilama-449449-9a27efc42390fed42c10f7367f7c1e24.jpgnazillide-cercioglu-ve-tetike-agrililardan-sicak-karsilama-449449-b95079f6458757c781615a865290bd26.jpgnazillide-cercioglu-ve-tetike-agrililardan-sicak-karsilama-449449-8f38b47c4ea8ba65e5cd11ed43c821ff.jpg