Aydın'da zehirlenen öğrencilerin son durumu belli oldu Aydın'da zehirlenen öğrencilerin son durumu belli oldu
Süpürgeyi eline alıp çöpleri temizleyen ve daha sonra temizlik işçileri ile birlikte çorba içip gönüllere dokundu. Söke’ye hizmet etmek için yola çıktığını belirten Başkan Arıkan, bu amaç için hiç bir işten gocunmayacağını söyledi.

Söke’de kısa sürede gönüllere giren ilçenin dinamik ve renkli belediye başkanı Dr. Mustafa İberya Arıkan, ilçede çarşamba günleri kurulan pazarın kalkmasının ardından mesaiye başlayan temizlik işçilerine sürpriz yaptı. Bölgede temizlik faaliyetlerini sürdüren belediyenin temizlik birimine katılan İberya Arıkan, süpürge ve çekçeği eline alarak işçilerle birlikte pazar yerinin temizlenmesine yardımcı oldu. Temizlik mesaisi bitene kadar işçilerle ter döken Başkan Arıkan, daha sonra işçileri çorba ikram etti.‘SÖKELİLERİ HİZMET ETMEK İÇİN HİÇ BİR İŞTEN GOCUNMAM’

Söke’ye hizmet etmek için bu yola çıktıklarını dikkat çeken Başkan Arıkan, başkanlığın sadece makam koltuğunda oturup yapılanları denetlemek olmadığını kaydetti. Söke’de yaşayanların kendini farklı hissetmesi için göreve talip olduklarını belirten Arıkan, “Söke’ye ve Sökelilere hizmet etmek için hiç bir işten gocunmam. Yeri gelir elimi süpürgeyi, çekçeği alır sokakları temizlerim, yeri gelir parke taşı döşer ilçe halkımızın hayatını kolaylaştırırız.” dedi.