Galatasaray Taraftarlar Derneği Barış Şalbaş’la devam dedi

Galatasaray Taraftarlar Derneği Barış Şalbaş’la devam dedi
Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği 9. Genel Kurulu dernek binasında gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Barış Salbaş yeniden başkan seçildi.

Genel kurulun açılış konuşmasını gerçekleştiren Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Barış Salbaş, göreve 13 Şubat 2022 tarihinde getirildiğini belirterek, ‘’Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım, Sizlerin desteği ve güveniyle bu onurlu göreve seçildik. Öncelikli hedefimiz 2 yıllık pandemi sürecinde derneğimizi açamamaktan ve sportif başarının gelmemesinden kaynaklanan birikmiş borçlarımızı ödeyerek derneğimizi maddi anlamda düzlüğe çıkartmak ve derneğimizin simge organizasyonlar düzenleyerek bizlere yakışan bir yönetim göstermekti. Geçtiğimiz 2 yıla baktığımızda rüya gibi bir 2 yıl geçirdiğimizi söyleyebilirim.

galatasaray-taraftarlar-dernegi-baris-salbasla-devam-dedi-445054-b33f64c147baff418b4c0838b3977650.jpg

GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ FAALİYETLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM

Düzenlediğimiz etkinliki, Faaliyet Raporunda arkadaşlarım size okuyacak ama ben kısaca hatırlatmak istiyorum. Derneğimizin 15. Yılını dillere destan bir gece ile kutladık. Galatasaray spor kulübü Genel Sekreteri Eray Yazgan ve Alper Narman ı ağırladık. Kurucu üyelerimize şükranlarımızı sunduk. Türkiye Cumhuriyetinin 100. Yılında yaşadığımız 23. Şampiyonluğumuzu muhteşem bir gece ile kutladık. Şampiyonluk kupamızı sizlerle buluşturduk. Düzenlediğimiz 100 yıl Cumhuriyet Kupası Halı Saha Turnuvamızda diğer taraftar dernekleri ile Türkiye’ de ses getiren bir turnuva düzenledik ve taraflı tarafsız herkesin büyük hayranlığını ve övgüsünü kazandık. Düzenlediğimiz etkinlik ve organizasyonlarda ben ve arkadaşlarımın insanüstü mücadelesi, Sponsorlarımızın bizlere güveni, dernek üyelerimizin desteği ile derneğimizin marka değerini en yüksek seviyelere çıkarttık ve dernek gelirlerimizi arttırdık. Sizlerin huzurunda yönetim kurulundaki arkadaşlarıma ve 2 yıldır bizlere destek olan sponsorlarımıza ve dernek üyelerimize teşekkür etmek istiyorum. 9. Genel Kurulumuzun derneğimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği 9. Dönem yönetim kurulunda; Barış Salbaş, Bülent Parlakyıldız, Ufuk Öğren, Özenç Kayalı, Özer Ünsal, Zarife Pancar, Cemal Susam, Metin Hamarat, Hasan Çıkıkçı, Halil Ertan, Hayri Öncül, Timuçin Ortakçı isimleri yer aldı. Denetleme Kurulunda ise; Murat Öztürk, Ufuk Yaka ve Mustafa Karul’dan oluştu. Disiplin Kurulunda; Emre Türkmen, Faik Alp, Mustafa Gökçe, Rıza Türkşen, Yusuf Güneş isimlerinden oluştu.

galatasaray-taraftarlar-dernegi-baris-salbasla-devam-dedi-445054-d36f1e929b1fb7fdb86ef8ba40eff85d.jpg

Kaynak:Aylin ESER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.