Kuşadalı gençlerin projeleri KUAKMER’de buluşuyor

Kuşadalı gençlerin projeleri KUAKMER’de buluşuyor
Kuşadası F. Özel Arabul Kültür Merkezi ve Kent Müzesi (KUAKMER), gençleri yeni projelerde bir araya getirebilmek için çalışma başlattı.

Hizmete girdiği 2015 yılından bu güne Kuşadası'nın kültür ve sanat ortamına önemli katkılar sağlayan KUAKMER, başlattığı yeni projesi ile 16-35 yaş aralığında olan genç gönüllüleri aynı çatı altında toplamayı hedefliyor. Kuşadası Eğitim ve Geliştirme Vakfı (KEGEV) kuruluşu olan KUAKMER’in yeni projesiyle ilçedeki gençler, düşüncelerinde şekillendirip uygulama fırsatı bulamadıkları yetenek, fikir ve tasarımlarını KUAKMER çatısı altında hayata geçirme şansını yakalayacak.

"YENİ FİKİRLERE FİLİZ OLACAK"
KUAKMER imzasıyla hayata geçirilen 'KUAKMER Genç Gönüllülerini Arıyor’' projesi ile çalışmalarına genç ve dinamik bir bakış açısı kazandırmanın hedeflendiği belirten KUAMKER Müdürü Eylem Akgün, "Özellikle genç arkadaşlarımızın dahil olduğu etkinlik ve programlarımız bizler için büyük değer taşımaktadır. Bu kapsamda, gençlerimizi bir araya getirerek yeni fikirler üretmek için kolları sıvadık. Projemiz, gençlerin ilgi duyduğu hemen her alanı kapsayacak biçimde organize edildi. Çalışmalarımız sırasında, sosyalleşerek bilgi paylaşımında bulunacağız. Birlikte üretmenin ve üretilen bilgilerin daha fazla kişiye ulaşıyor olmasının keyfini de ayrıca yaşayacağız. Genç arkadaşlarımızı bizlerle bu heyecanı paylaşmaya davet ediyoruz bekliyoruz" dedi.

Projeye dahil olmak isteyen gençlerin, Kuşadası F. Özel Arabul Kültür Merkezi ve Kent Müzesi sosyal medya hesaplarından başvuruda bulunabilecekleri belirtildi.

genclerin-projeleri-kuakmerde-bulusuyor-444761-b5832dbe05a8c03baf91faf8fac4d804.jpg

Kaynak:Aylin ESER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.