KURUÇEŞME
Garpark
Kuruçeşme

Son dakika haberleri- Aydın'ın haber sitesi SES Gazetesi'nde

  • Dolar 4.0795
  • Euro 5.0103
  • GR ALTIN 175.26
  • ÇEYREK 286.31

Boccede şampiyonlar belli oldu

Okul Sporları Bocce İl Birinciliği Müsabakaları tamamlandı. Yıldızlar kategorisinde il birinciliğini, Küçükler ve Gençler kategorisinde ise ilk iki sırayı alan takımlar Uşak’ta yapılacak grup müsabakalarında Aydın’ı temsil edecek.    

Boccede şampiyonlar belli oldu
  • 26 Mart 2018, Pazartesi 13:13

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği Okul Sporları Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Bocce İl Birinciliği Yarışmaları, İncirliova Bocce sahasında bir hafta boyunca devam eden müsabakaların ardından tamamlandı. Küçükler, Yıldızlar ve gençler olmak üzere kızlarda 44, erkeklerde 51 takımla 380 sporcu kıyasıya mücadele etti. 
  Küçük Kızlar ve Küçük Erkekler kategorisinde birinci Osman Yozgatlı Ortaokulu, ikinci Bozdoğan İmam Hatip Ortaokulu, üçüncü İncirliova 50. Yıl Ortaokulu, dördüncü Söke Özel Anadolu Ortaokulu, küçük erkeklerde ikinci Nazilli Fatih Ortaokulu, üçüncü Bağarası Hürriyet Ortaokulu ve dördüncü Söke Çeltikçi Ortaokulu oldu. 
  Yıldız Kızlar'da ve Yıldız Erkekler'de birinci İncirliova 50. Yıl Ortaokulu, ikinci Osman Yozgatlı Ortaokulu, üçüncü Fatih Ortaokulu ve dördüncü Umurlu Kocagür Ortaokulu, Yıldız Erkekler'de ikinci Söke Çeltikçi Ortaokulu, üçüncü Osman Yozgatlı Ortaokulu ve dördüncü Umurlu Kocagür Ortaokulu oldu.
  AYDIN’I TEMSİL EDECEKLER 
  Genç Kızlar Kategorisi'nde ise birinci Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi, ikinci Germencik Anadolu Lisesi, üçüncü Nazilli Asımın Nesli İmam Hatip Lisesi ve dördüncü Germencik Çok Programlı Anadolu Lisesi, Genç Erkekler'de birinci Söke Adnan Menderes MTAL, ikinci Germencik Anadolu Lisesi, üçüncü Nazilli MTAL ve dördüncü Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi oldu. 
  Müsabakaların ardından dereceye giren takımlara Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından kupa, madalya ve başarı belgesi takdim edildi. Dereceye giren takımların ödülleri İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, İncirliova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Muhsin Çevir, Bocce Bowling ve Dart İl Temsilci Ali Tetik ile antrenörleri tarafından verildi. Yıldızlar Kategorisi'nde il birinciliğini, Küçükler ve Gençler kategorisinde ise il birinciliğini ve ikinciliğini elde eden takımlar, Aydın'ı gruplarda temsil etme hakkı kazandı.


 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 1

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 İstanbul Başakşehir 30 19 5 6 22 62
2 Galatasaray 29 19 3 7 35 60
3 Beşiktaş 29 17 8 4 32 59
4 Fenerbahçe 29 16 9 4 27 57
5 Trabzonspor 29 12 10 7 11 46
6 Kayserispor 30 12 8 10 -6 44
7 Göztepe 29 12 7 10 -5 43
8 Demir Grup Sivasspor 29 12 5 12 -7 41
9 Kasımpaşa 29 11 7 11 0 40
10 Yeni Malatyaspor 29 10 8 11 -4 38
11 Antalyaspor 29 9 8 12 -13 35
12 Akhisarspor 29 9 7 13 -10 34
13 Bursaspor 29 9 6 14 -5 33
14 Aytemiz Alanyaspor 29 9 5 15 -5 32
15 Gençlerbirliği 29 7 9 13 -11 30
16 Atiker Konyaspor 29 7 8 14 -5 29
17 Osmanlıspor FK 29 7 8 14 -9 29
18 Karabükspor 29 3 3 23 -47 12
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 31 17 9 5 26 60
2 Ümraniyespor 31 17 6 8 15 57
3 MKE Ankaragücü 31 16 8 7 14 56
4 Gazisehir Gaziantep FK 31 15 8 8 26 53
5 Boluspor 31 16 5 10 20 53
6 Altınordu 32 15 7 10 11 52
7 Vartaş Elazığspor 31 13 8 10 13 47
8 Erzurum BB 31 12 10 9 8 46
9 İstanbulspor 31 13 7 11 4 46
10 Balıkesirspor 31 14 6 11 6 45
11 Giresunspor 31 11 8 12 5 41
12 Adanaspor 31 11 7 13 -9 40
13 Adana Demirspor 31 10 7 14 -3 37
14 Eskişehirspor 31 10 7 14 1 34
15 Denizlispor 31 9 7 15 -8 34
16 Samsunspor 31 7 13 11 -13 34
17 Manisaspor 32 7 3 22 -43 15
18 Gaziantepspor 31 2 4 25 -73 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 31 22 5 4 46 71
2 Menemen Belediyespor 31 21 6 4 40 69
3 Afjet Afyonspor 31 19 7 5 27 64
4 Keçiörengücü 31 18 6 7 37 60
5 Sivas Belediyespor 31 17 9 5 25 60
6 Sancaktepe Belediyespor 31 15 10 6 21 55
7 İnegölspor 31 15 7 9 6 52
8 Sarıyer 31 12 5 14 0 41
9 Etimesgut Belediyespor 31 11 8 12 0 41
10 Kastamonuspor 31 12 3 16 2 39
11 Tokatspor 31 10 9 12 -9 39
12 Eyüpspor 31 11 4 16 -8 37
13 Amed Sportif 31 10 7 14 -4 34
14 Bucaspor 31 9 7 15 -11 31
15 Tuzlaspor 31 8 7 16 -12 31
16 Bodrumspor 31 8 7 16 -16 31
17 Kocaeli Birlik Spor 31 4 4 23 -43 13
18 Mersin İdmanyurdu 31 1 1 29 -101 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Gümüşhanespor 31 18 6 7 26 60
2 Sanliurfaspor 31 18 4 9 19 58
3 Altay 31 16 9 6 23 57
4 Sakaryaspor 31 16 9 6 17 57
5 Bandırmaspor 31 16 7 8 16 55
6 Bugsaşspor 31 15 8 8 20 53
7 Hacettepe Spor 31 14 11 6 18 53
8 Konya Anadolu Selçukspor 31 13 9 9 2 48
9 Niğde Belediyespor 31 13 6 12 0 45
10 Kırklarelispor 31 10 8 13 -9 38
11 Pendikspor 31 9 9 13 -10 36
12 Zonguldak Kömürspor 31 9 9 13 -11 36
13 Kahramanmaraşspor 31 8 11 12 -14 35
14 Fatih Karagümrük 31 10 4 17 -14 34
15 Fethiyespor 31 7 11 13 -12 32
16 Nazilli Belediyespor 31 5 8 18 -26 23
17 Karşıyaka 31 6 9 16 -14 21
18 Silivrispor 31 2 10 19 -31 16
NAMAZ VAKİTLERİ
özge
yukarı çık