ENERYA
Kuruçeşme

Son dakika haberleri- Aydın'ın haber sitesi SES Gazetesi'nde

  • Dolar 4.7306
  • Euro 5.5224
  • GR ALTIN 198.33
  • ÇEYREK 325.48

Aydın'da ilk bilek güreşi heyecanı

Aydın Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi İl Temsilciği ile Aydın Aktif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle ortaklaşa organize ettiği ‘Genç Erkekler Bilek Güreşi’ müsabakaları, Aydın’da ilk defa gerçekleştirildi.   

Aydın'da ilk bilek güreşi heyecanı
  • 28 Kasım 2017, Salı 9:04

Aydın Mimar Sinan Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalara 32 sporcu katıldı. Sağ ve sol kol olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilen müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalyaları takdim edildi.
  DERECEYE GİREN SPORCULAR
  Sağ kolda, 50 kiloda 1’inci Mücahit Emre Acar, 55 kiloda 1’inci Faruk Buğra Yılmaz, 2’nci Adnan Çağlar Muslu ve 3’üncü Furkan Çavuş oldu. 60 kiloda 1’inci Baran Güner, 2’nci Batuhan Ankara ve 3’üncü Eren Karaoğlu oldu. 65 kiloda 1’inci Yunus Salih Aksu, 2’nci Raşit Demir ve 3’üncü Ege Özen oldu. 70 kiloda 1’inci Kani Kerem, 2’nci Murat Teke ve 3’üncü Burak Kurnaz oldu. 80 kiloda 1’inci Mahmut Koçu, 2’nci Talha Özen ve 3’üncü Asil Can Şen oldu. 90 kiloda 1’inci Fatih Öğüt, 2’nci Nuri Burdur ve 3’üncü Mevlüt Korkmaz oldu. Sol kolda; 50 kiloda 1’inci Mücahit Emre Acar, 55 kiloda 1’inci Faruk Buğra Yılmaz, 2’nci Furkan Çavuş ve 3’üncü Mücahit Emre Acar, 60 kiloda 1’inci Baran Güner, 2’nci Batuhan Ankara ve 3’üncü Eren Karaoğlu oldu. 65 kiloda 1’inci Kaan Kınacı, 2’nci Yunus Salih Aksu ve 3’üncü Raşit Demir oldu. 70 kiloda 1’inci Murat Teke, 2’nci Burak Kurnaz ve 3’üncü Berke Tuğyan oldu. 80 kiloda 1’inci Mahmut Koçu, 2’nci Talha Özen ve 3’üncü Asil Can Şen oldu. 90 kiloda 1’inci Fatih Öğüt, 2’nci Nuri Burdur ve 3’üncü Abdulkadir Aldemir oldu. 
  Müsabakalarda dereceye girenler arasından seçilecek sporcular, Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu ve Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü işbirliğiyle 9-10 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da “Güçlü Bilekler Güçlü Nesiller” temasıyla düzenlenecek olan Bilek Güreşi Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı kazanacak. 
  EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
  Aydın Aktif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Emrah Demir, organizasyonda katkısı olan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne, Aydın Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi İl Temsilciği'ne, kulüp görevlilerine, antrenör ve hakemler başta olmak üzere katılım sağlayan tüm sporculara teşekkür etti. Kulüp sporcuları ve dereceye giren sporcuların, 9-10 Aralık 2017 tarihinde yapılacak yarışmaya kadar antrenmanlarına kulüp merkezinde devam edeceklerini ifade edildi. 

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Cumhurbaşkanı kim olmalı?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 34 24 3 7 42 75
2 Fenerbahçe 34 21 9 4 42 72
3 İstanbul Başakşehir 34 22 6 6 28 72
4 Beşiktaş 34 21 8 5 39 71
5 Trabzonspor 34 15 10 9 12 55
6 Göztepe 34 13 10 11 -1 49
7 Demir Grup Sivasspor 34 14 7 13 -8 49
8 Kasımpaşa 34 13 7 14 -1 46
9 Kayserispor 34 12 8 14 -11 44
10 Yeni Malatyaspor 34 11 10 13 -7 43
11 Akhisarspor 34 11 9 14 -9 42
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 7 16 -4 40
13 Bursaspor 34 11 6 17 -5 39
14 Antalyaspor 34 10 8 16 -19 38
15 Atiker Konyaspor 34 9 9 16 -4 36
16 Osmanlıspor FK 34 8 9 17 -11 33
17 Gençlerbirliği 34 8 9 17 -17 33
18 Karabükspor 34 3 3 28 -66 12
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Kocaeli Birlik Spor 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 34 10 6 18 -16 36
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
NAMAZ VAKİTLERİ
özge
yukarı çık