AYDİYAR
Garpark

Son dakika haberleri- Aydın'ın haber sitesi SES Gazetesi'nde

  • Dolar 3.8424
  • Euro 4.5191
  • GR ALTIN 153.74
  • ÇEYREK 250.42

Aydın'da ilk bilek güreşi heyecanı

Aydın Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi İl Temsilciği ile Aydın Aktif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteğiyle ortaklaşa organize ettiği ‘Genç Erkekler Bilek Güreşi’ müsabakaları, Aydın’da ilk defa gerçekleştirildi.   

Aydın'da ilk bilek güreşi heyecanı
  • 28 Kasım 2017, Salı 9:04

Aydın Mimar Sinan Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalara 32 sporcu katıldı. Sağ ve sol kol olmak üzere iki kategoride gerçekleştirilen müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalyaları takdim edildi.
  DERECEYE GİREN SPORCULAR
  Sağ kolda, 50 kiloda 1’inci Mücahit Emre Acar, 55 kiloda 1’inci Faruk Buğra Yılmaz, 2’nci Adnan Çağlar Muslu ve 3’üncü Furkan Çavuş oldu. 60 kiloda 1’inci Baran Güner, 2’nci Batuhan Ankara ve 3’üncü Eren Karaoğlu oldu. 65 kiloda 1’inci Yunus Salih Aksu, 2’nci Raşit Demir ve 3’üncü Ege Özen oldu. 70 kiloda 1’inci Kani Kerem, 2’nci Murat Teke ve 3’üncü Burak Kurnaz oldu. 80 kiloda 1’inci Mahmut Koçu, 2’nci Talha Özen ve 3’üncü Asil Can Şen oldu. 90 kiloda 1’inci Fatih Öğüt, 2’nci Nuri Burdur ve 3’üncü Mevlüt Korkmaz oldu. Sol kolda; 50 kiloda 1’inci Mücahit Emre Acar, 55 kiloda 1’inci Faruk Buğra Yılmaz, 2’nci Furkan Çavuş ve 3’üncü Mücahit Emre Acar, 60 kiloda 1’inci Baran Güner, 2’nci Batuhan Ankara ve 3’üncü Eren Karaoğlu oldu. 65 kiloda 1’inci Kaan Kınacı, 2’nci Yunus Salih Aksu ve 3’üncü Raşit Demir oldu. 70 kiloda 1’inci Murat Teke, 2’nci Burak Kurnaz ve 3’üncü Berke Tuğyan oldu. 80 kiloda 1’inci Mahmut Koçu, 2’nci Talha Özen ve 3’üncü Asil Can Şen oldu. 90 kiloda 1’inci Fatih Öğüt, 2’nci Nuri Burdur ve 3’üncü Abdulkadir Aldemir oldu. 
  Müsabakalarda dereceye girenler arasından seçilecek sporcular, Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu ve Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü işbirliğiyle 9-10 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da “Güçlü Bilekler Güçlü Nesiller” temasıyla düzenlenecek olan Bilek Güreşi Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası'na katılma hakkı kazanacak. 
  EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ
  Aydın Aktif Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Başkanı Emrah Demir, organizasyonda katkısı olan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne, Aydın Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi İl Temsilciği'ne, kulüp görevlilerine, antrenör ve hakemler başta olmak üzere katılım sağlayan tüm sporculara teşekkür etti. Kulüp sporcuları ve dereceye giren sporcuların, 9-10 Aralık 2017 tarihinde yapılacak yarışmaya kadar antrenmanlarına kulüp merkezinde devam edeceklerini ifade edildi. 

 

HABERE AİT RESİMLER


HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 15 10 2 3 14 32
2 İstanbul Başakşehir 15 9 3 3 9 30
3 Fenerbahçe 15 8 5 2 12 29
4 Beşiktaş 15 7 6 2 10 27
5 Kayserispor 15 7 6 2 6 27
6 Göztepe 15 8 3 4 5 27
7 Trabzonspor 15 7 4 4 4 25
8 Bursaspor 15 7 3 5 10 24
9 Demir Grup Sivasspor 15 7 1 7 -5 22
10 Akhisar Bld. Genç. 15 5 4 6 -5 19
11 Kasımpaşa 15 5 3 7 -5 18
12 Aytemiz Alanyaspor 15 5 2 8 -3 17
13 Yeni Malatyaspor 15 4 4 7 -5 16
14 Osmanlıspor FK 15 4 2 9 -5 14
15 Atiker Konyaspor 15 4 2 9 -6 14
16 Antalyaspor 15 3 5 7 -11 14
17 Gençlerbirliği 15 3 3 9 -12 12
18 Karabükspor 15 2 2 11 -13 8
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 MKE Ankaragücü 15 9 4 2 10 31
2 Ümraniyespor 15 8 5 2 11 29
3 Giresunspor 15 7 6 2 9 27
4 Çaykur Rizespor 15 7 4 4 6 25
5 İstanbulspor 15 6 4 5 2 22
6 Adanaspor 15 6 4 5 -4 22
7 Gazisehir Gaziantep FK 15 4 8 3 6 20
8 Balıkesirspor 15 6 5 4 5 20
9 Vartaş Elazığspor 15 5 5 5 2 20
10 Boluspor 15 6 2 7 1 20
11 Altınordu 15 5 4 6 0 19
12 Eskişehirspor 15 5 6 4 8 18
13 Erzurum BB 15 4 6 5 -2 18
14 Adana Demirspor 15 4 4 7 -4 16
15 Samsunspor 15 3 7 5 -5 16
16 Denizlispor 15 3 3 9 -11 12
17 Manisaspor 15 5 2 8 -5 8
18 Gaziantepspor 15 1 3 11 -29 3
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 16 12 2 2 28 38
2 Sivas Belediyespor 16 11 4 1 20 37
3 Hatayspor 16 12 1 3 18 37
4 Afjet Afyonspor 16 11 4 1 15 37
5 Keçiörengücü 16 9 2 5 23 29
6 Sancaktepe Belediyespor 16 8 5 3 10 29
7 İnegölspor 16 8 4 4 1 28
8 Kastamonuspor 16 7 2 7 6 23
9 Tokatspor 16 6 5 5 -3 23
10 Sarıyer 16 6 3 7 1 21
11 Amed Sportif 16 5 4 7 -1 19
12 Etimesgut Belediyespor 16 4 4 8 -7 16
13 Eyüpspor 16 4 3 9 -11 15
14 Bucaspor 16 4 4 8 -4 13
15 Bodrumspor 16 3 4 9 -11 13
16 Tuzlaspor 16 4 1 11 -13 13
17 Kocaeli Birlik Spor 16 2 2 12 -22 5
18 Mersin İdmanyurdu 16 1 0 15 -50 -6
    Takımlar O G B M Av P
1 Gümüşhanespor 16 11 3 2 20 36
2 Sakaryaspor 16 8 6 2 13 30
3 Sanliurfaspor 16 9 3 4 10 30
4 Altay 16 8 5 3 10 29
5 Bandırmaspor 16 9 2 5 6 29
6 Bugsaşspor 16 8 4 4 10 28
7 Hacettepe Spor 16 7 6 3 13 27
8 Kırklarelispor 16 7 4 5 3 25
9 Niğde Belediyespor 16 6 5 5 -1 23
10 Zonguldak Kömürspor 16 6 4 6 -4 22
11 Pendikspor 16 5 5 6 -1 20
12 Konya Anadolu Selçukspor 16 5 5 6 -5 20
13 Fethiyespor 16 3 6 7 -7 15
14 Fatih Karagümrük 16 4 2 10 -8 14
15 Kahramanmaraşspor 16 2 5 9 -14 11
16 Karşıyaka 16 3 7 6 -6 10
17 Nazilli Belediyespor 16 2 3 11 -22 9
18 Silivrispor 16 1 5 10 -17 8
NAMAZ VAKİTLERİ
özge
yukarı çık