NUMUNE TEK

Son dakika haberleri- Aydın'ın haber sitesi SES Gazetesi'nde

Amatör Lig'de maç programı

Aydın Amatör Süper Lig 6. hafta, 1. Amatör Küme 5. hafta ve U14 1. hafta maçlarında fikstür şöyle:

Amatör Lig'de maç programı
  • 20 Ekim 2017, Cuma 15:05

AMATÖR SÜPER LİG MAÇLARI

Yıldızspor – Merkez Yeniköyspor (Adnan Menderes 1 Nolu 13:00)
Tepecik Tuğlaspor – Esnafgücü (Adnan Menderes 1 Nolu 15:00)
Kuyuluspor – Yıldızgücü (Adnan Menderes 2 Nolu 15:00)
Karpuzlu Belediyespor – Kuşadası 1922 (Alinda Stadı 15:00)
İncirliova Belediyespor – Didim Belediyespor (İncirliova Stadı 15:00)
Kuşadası Trabzon Gençlik – Çine Madranspor (Kuşadası TFF 15:00)
Germencikspor – Acarlar Belediyespor (Germencik Stadı 15:00) 

U14 MAÇLARI CUMARTESİ

11:00    AYDIN 1 NO    U14    KÖPRÜLÜSPOR-AYDINSPOR 1923
13:00    AYDIN 1 NO    U14    AY YILDIZSPOR-FAY DENİZSPOR
11:00    AYDIN 2 NO    U14    KÖŞK BLD.DOĞANSPOR-NAZİLLİ FENERSPOR
13:00    AYDIN 2 NO    U14    AYDIN 1907 SPOR-YEŞİL TİMSAHLARSPOR
17:00    AYDIN 2 NO    U14    ALYILDIZSPOR-YILDIZSPOR
15:00    İNCİRLİOVA    U14    İNCİRLİOVA BELEDİYE-ADAGÜCÜSPOR
15:00    KUŞADASI      U14    KUŞADASISPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR
15:00    İSABEYLİ ST.    U14    YILDIZGÜCÜSPOR-AYDIN İD.YRD.
15:00    DİDİM YAN    U14    DİDİM BELEDİYESPOR-KUŞADASI KÜÇÜK ADA

U14 MAÇLARI PAZAR

11:00    AYDIN 1 NO    U14    İ.G.GENÇ EFESPOR-KARDEŞKÖYSPOR
15:00    SÖKE YAN    U14    SÖKE G.B.-DAVUTLAR BELEDİYE

1.AMATÖR KÜME MAÇLARI CUMARTESİ

15:00    AYDIN 1 NO    B1A    KÖPRÜLÜSPOR-    KÖŞK BLD.DOĞANSPOR
17:00    AYDIN 1 NO    B1A    KARDEŞKÖYSPOR-AYDIN İD.YRD.
15:00    AYDIN 2 NO    B1A    ÇEŞTEPE BELEDİYE-YENİ ESNAFSPOR
15:00    SÖKE YAN      B1A    SÖKE GENÇLİKSPOR-DİDİMSPOR
15:00    DAVUTLAR     B1A    DAVUTLAR BELEDİYE-BAĞARASI BELEDİYE
15:00    GÜZELÇAM    B1A    GÜZELÇAMLI BELEDİYE-YENİHİSARSPOR
13:00    İSABEYLİ ST.    B1A    BOZYURTSPOR-ARSLANLI GENÇLİK

1.AMATÖR KÜME MAÇLARI PAZAR 

17:00    AYDIN 1 NO    B1A    D.S.İ.SPOR-KOÇARLI MENDERES
11:00    AYDIN 2 NO    B1A    EVRANSPOR-AYDINSPOR
13:00    AYDIN 2 NO    B1A    S.H.Ç.E.K.SPOR-ULUKONAKSPOR
17:00    AYDIN 2 NO    B1A    EFELERSPOR-KOÇARLI BELEDİYE
13:00    İSABEYLİ ST.    B1A    YEŞİLMAHALLESPOR-PAMUKÖRENSPOR
15:00    İSABEYLİ ST.    B1A    PAMUKSPOR-KARACASUSPOR
13:00    BUHARKENT     B1A    TEKGÜL Y.BUHARKENT-ORTAKÇISPOR
15:00    BUHARKENT     B1A    FESLEK GELENBESPOR-ÇOBANİSASPOR

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
sanalbasin.com üyesidir
NAMAZ VAKİTLERİ
Nazilli Belediyesi Tanıtım
yukarı çık