KURUÇEŞME

Son dakika haberleri- Aydın'ın haber sitesi SES Gazetesi'nde

  • Dolar 4.6942
  • Euro 5.4861
  • GR ALTIN 191.17
  • ÇEYREK 311.76

Amatör Futbol'da hafta sonu programı

Aydın Amatör Futbol Liglerinde hafta sonu programı, birbirinden çekişmeli maçlara sahne olacak. En alt kategoriden Amatör Süper Lige kadar birbirinden önemli karşılaşmalarda program şöyle:

Amatör Futbol'da hafta sonu programı
  • 02 Mart 2018, Cuma 15:16

YARIN

10:00    AYDIN 1 NO    U13    İ.G.GENÇ EFESPOR-YILDIZSPOR    
12:00    AYDIN 1 NO    U16    AYDIN İD.YRD-KÖPRÜLÜSPOR    
14:00    AYDIN 1 NO    U19-1    YILDIZSPOR-YILDIZGÜCÜSPOR    
16:00    AYDIN 1 NO    U19-2    AYDINSPOR-KOÇARLI BELEDİYE    
18:00    AYDIN 1 NO    U17    YILDIZSPOR-İ.G.GENÇ EFESPOR    
10:00    AYDIN 2 NO    U13    KÖPRÜLÜSPOR    -AYDIN BŞB.SPOR    
12:00    AYDIN 2 NO    U13    ÇEŞTEPE BELEDİYE-AYDIN ESNAFGÜCÜSPOR    
14:00    AYDIN 2 NO    U19-1    AYDIN İD.YRD-BOZDOĞAN BELEDİYE    
16:00    AYDIN 2 NO    U19-2    AYDIN ESNAFGÜCÜSPOR-KARDEŞKÖYSPOR    
18:00    AYDIN 2 NO    U19-2    AYDIN SPORTİF SPOR-KADIKÖYSPOR    
10:00    İLHAMİ ORTEKİN ST.    U13    AY YILDIZSPOR-AYDINSPOR 1923    
12:00    İLHAMİ ORTEKİN ST.    AU15    AYDINSPOR 1923-KARŞIYAKA    
14:00    İLHAMİ ORTEKİN ST.    AU16    AYDINSPOR 1923-KARŞIYAKA    
16:00    İLHAMİ ORTEKİN ST.    U13    AL YILDIZSPOR-AYDIN 1907 SPOR    
15:00    ACARLAR ST.    U13    ACARLAR GÜNEŞSPOR-SÖKE G.B.    
13:00    GERMENCİK ST.    U17    ORTAKLAR GENÇLİK-KÖŞK BLD.DOĞANSPOR    
15:00    GERMENCİK ST.    U19-1    GERMENCİKSPOR-SÖKEGÜCÜSPOR    
12:00    SÖKE YAN    U19-2    SÖKE GENÇLİKSPOR-ALTINKUMSPOR    
10:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U17    KUŞADASISPOR-DAVUTLAR BELEDİYE    
12:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U13    FAY DENİZSPOR    -SÖKE İD.YRD.    
14:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U19-1    KUŞADASISPOR    -SÖKE İD.YRD.    
16:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U13    ADAGÜCÜSPOR-KUŞADASI GENÇ ADA    
15:00    DAVUTLAR ST.    U13    DAVUTLAR BELEDİYE-DİDİMSPOR    
15:00    GÜZELÇAMLI ST.    U13    GÜZELÇAMLI BELEDİYE-DİDİM BELEDİYESPOR    
11:00    DİDİM YAN    U19-2    YENİHİSARSPOR-6 EYLÜL SÖKESPOR    
13:15    DİDİM YAN    U19-1    DİDİM BELEDİYESPOR-SÖKESPOR    
15:30    DİDİM YAN    U17    ALTINKUMSPOR-YENİHİSARSPOR    
15:00    AKBÜK ST.    U13    AKBÜK BELEDİYESPOR-KUŞADASI KÜÇÜK ADA    
14:00    İSABEYLİ ST.    U15    YEŞİL TİMSAHLARSPOR-YILDIZSPOR    
15:00    NAZİLLİ SÜMER 1 NO    U13    NAZİLLİ FENERSPOR-TEKGÜL Y.BUHARKENT    
15:00    BOZDOĞAN ST.    U16    BOZDOĞAN BELEDİYE-DİDİM BELEDİYESPOR

PAZAR

13:00    AYDIN 1 NO    B2A    AYDIN BŞB.SPOR-AKÇAOVA BELEDİYE    
15:00    AYDIN 1 NO    BSL    MERKEZ YENİKÖYSPOR-ÇİNE MADRANSPOR    
17:00    AYDIN 1 NO    U17    KÖPRÜLÜSPOR    -ÇİNE MADRANSPOR    
19:00    AYDIN 1 NO    U19-2    EFELERSPOR-GÜNEŞSPOR    
11:00    AYDIN 2 NO    İŞİT.    AYDIN İŞİT.ENG.-İST.SULTANGAZİ SGSK    
13:00    AYDIN 2 NO    B2A    İ.G.GENÇ EFESPOR-EVCİLERSPOR    
15:00    AYDIN 2 NO    B2A    AYDIN SPORTİFSPOR-ÖMERLERSPOR    
17:00    AYDIN 2 NO    B2A    MEVLANASPOR    -ERSA SİGORTA ACARLAR    
19:00    AYDIN 2 NO    U17    AYDIN İD.YRD-ERSA SİGORTA ACARLAR    
15:00    İLHAMİ ORTEKİN    U17    AYDIN BŞB.SPOR-KARACASUSPOR    
15:00    ACARLAR ST.    B2A    ACARLAR GÜNEŞSPOR-YAZIDERESPOR    
11:00    İNCİRLİOVA YAN    U15    İNCİRLİOVA BELEDİYE-KÖPRÜLÜSPOR    
13:00    İNCİRLİOVA YAN    B2A    SANDIKLISPOR-ALTINKUMSPOR    
15:00    İNCİRLİOVA YAN    BSL    İNCİRLİOVA BELEDİYE-AYDIN ESNAFGÜCÜSPOR    
15:00    GERMENCİK ST.    BSL    GERMENCİKSPOR-YILDIZGÜCÜSPOR    
10:00    SÖKE YAN    U15    SÖKE İD.YRD-SÖKE G.B.    
12:00    SÖKE YAN    B2A    YENİDOĞANSPOR-ORTAKLAR GENÇLİK    
14:00    SÖKE YAN    U16    SÖKESPOR-YILDIZGÜCÜSPOR    
16:00    SÖKE YAN    B2A    SÖKE İD.YRD.-MURSALLISPOR    
11:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U15    FAY DENİZSPOR-DİDİM BELEDİYESPOR    
13:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U16    KUŞADASISPOR--YILDIZSPOR    
15:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U15    KUŞADASISPOR    -i.G GENÇ EFESPOR    
15:00    AKBÜK ST.    U17    AKBÜK BELEDİYE-DİDİM BELEDİYESPOR    
15:00    KARPUZLU ST.    BSL    KARPUZLU BELEDİYE-KUYULUSPOR    
15:00    KÖŞK ST.    B2A    YAVUZKÖYSPOR-KIZILCAKÖYSPOR    
15:00    DALAMA ST.    B2A    DALAMA BELEDİYE-IŞIKLI DEMİRSPOR    
15:00    ATÇA ST.    B2A    HARLAKSPOR-ATÇA BELEDİYESPOR    
13:00    İSABEYLİ ST.    B2A    İSABEYLİ ŞIRLAN-KURTULUŞSPOR    
15:15    İSABEYLİ ST.    BSL    NAZİLLİ SANAYİSPOR-DİDİM BELEDİYESPOR    
10:00    NAZİLLİ SÜMER 2 NO    U13    YILDIZGÜCÜSPOR-BOZDOĞAN BELEDİYE    
12:00    NAZİLLİ SÜMER 2 NO    U13    NAZİLLİ BELEDİYE-YEŞİL TİMSAHLARSPOR    
14:00    NAZİLLİ SÜMER 2 NO    B2A    YENİ BEYERLİSPOR-ATAEYMİRSPOR    
12:00    NAZİLLİ PINARBAŞI ST.    AU17    NAZİLLİ BELEDİYESPOR-TİRE 1922    
14:00    NAZİLLİ PINARBAŞI ST.    AU19    NAZİLLİ BELEDİYESPOR-TİRE 1922    
13:00    PAMUKÖREN ST.    U17    KUYUCAKSPOR    -BOZDOĞAN BELEDİYE    
15:15    PAMUKÖREN ST.    B2A    KUYUCAKSPOR-SALAVATLI BELEDİYE    

 

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
sanalbasin.com üyesidir
ANKET

Cumhurbaşkanı kim olmalı?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 34 24 3 7 42 75
2 Fenerbahçe 34 21 9 4 42 72
3 İstanbul Başakşehir 34 22 6 6 28 72
4 Beşiktaş 34 21 8 5 39 71
5 Trabzonspor 34 15 10 9 12 55
6 Göztepe 34 13 10 11 -1 49
7 Demir Grup Sivasspor 34 14 7 13 -8 49
8 Kasımpaşa 34 13 7 14 -1 46
9 Kayserispor 34 12 8 14 -11 44
10 Yeni Malatyaspor 34 11 10 13 -7 43
11 Akhisarspor 34 11 9 14 -9 42
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 7 16 -4 40
13 Bursaspor 34 11 6 17 -5 39
14 Antalyaspor 34 10 8 16 -19 38
15 Atiker Konyaspor 34 9 9 16 -4 36
16 Osmanlıspor FK 34 8 9 17 -11 33
17 Gençlerbirliği 34 8 9 17 -17 33
18 Karabükspor 34 3 3 28 -66 12
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Çaykur Rizespor 34 20 9 5 30 69
2 MKE Ankaragücü 34 18 9 7 21 63
3 Boluspor 34 18 6 10 23 60
4 Ümraniyespor 34 17 8 9 14 59
5 Erzurum BB 34 14 11 9 12 53
6 Gazisehir Gaziantep FK 34 15 8 11 19 53
7 Altınordu 34 15 8 11 10 53
8 Balıkesirspor 34 16 7 11 10 52
9 İstanbulspor 34 14 8 12 6 50
10 Vartaş Elazığspor 34 13 9 12 9 48
11 Giresunspor 34 13 8 13 6 47
12 Adanaspor 34 12 7 15 -15 43
13 Adana Demirspor 34 11 8 15 -3 41
14 Eskişehirspor 34 12 8 14 7 41
15 Denizlispor 34 10 8 16 -4 38
16 Samsunspor 34 7 15 12 -14 36
17 Manisaspor 34 7 3 24 -49 12
18 Gaziantepspor 34 2 4 28 -82 1
    Takımlar O G B M Av P
1 Hatayspor 34 23 7 4 48 76
2 Menemen Belediyespor 34 22 8 4 42 74
3 Afjet Afyonspor 34 21 7 6 31 70
4 Sivas Belediyespor 34 19 10 5 28 67
5 Keçiörengücü 34 19 7 8 36 64
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 11 7 26 59
7 İnegölspor 34 17 8 9 12 59
8 Sarıyer 34 13 5 16 -1 44
9 Tokatspor 34 11 10 13 -8 43
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 9 14 -3 42
11 Kastamonuspor 34 12 4 18 -3 40
12 Eyüpspor 34 11 6 17 -10 39
13 Tuzlaspor 34 10 8 16 -9 38
14 Bodrumspor 34 10 8 16 -14 38
15 Amed Sportif 34 10 10 14 -4 37
16 Bucaspor 34 10 9 15 -9 36
17 Kocaeli Birlik Spor 34 4 4 26 -48 13
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 1 32 -114 -17
    Takımlar O G B M Av P
1 Altay 34 19 9 6 30 66
2 Bandırmaspor 34 19 7 8 22 64
3 Gümüşhanespor 34 19 7 8 25 64
4 Sanliurfaspor 34 19 6 9 21 63
5 Sakaryaspor 34 17 10 7 15 61
6 Bugsaşspor 34 15 11 8 20 56
7 Hacettepe Spor 34 15 11 8 16 56
8 Konya Anadolu Selçukspor 34 15 10 9 7 55
9 Niğde Belediyespor 34 14 7 13 -1 49
10 Kırklarelispor 34 11 9 14 -9 42
11 Kahramanmaraşspor 34 9 12 13 -14 39
12 Zonguldak Kömürspor 34 9 11 14 -14 38
13 Pendikspor 34 9 10 15 -13 37
14 Fethiyespor 34 8 12 14 -9 36
15 Fatih Karagümrük 34 10 6 18 -16 36
16 Nazilli Belediyespor 34 7 8 19 -24 29
17 Karşıyaka 34 6 9 19 -22 21
18 Silivrispor 34 2 11 21 -34 17
NAMAZ VAKİTLERİ
özge
yukarı çık