HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER

Son dakika haberleri- Aydın'ın haber sitesi SES Gazetesi'nde

Amatör futbolda, hafta sonu programı

Aydın Amatör futbolda birbirinden heyecanlı ve çekişmeli bir hafta daha Aydınlı futbolseverleri bekliyor. Cumartesi günü Aydın amatör futbol liglerinde 39 karşılaşma oynanacak. Pazar günü ise toplam 41 maç oynanacak. Aydın amatör futbolda hafta sonu programı şöyle:

Amatör futbolda, hafta sonu programı
  • 22 Şubat 2018, Perşembe 15:23

CUMARTESİ

10:00    AYDIN 1 NO    U13    GÜNEŞSPOR-ZEYBEK GENÇLİK
12:00    AYDIN 1 NO    U16    İ.G.GENÇ EFESPOR-KUŞADASISPOR
14:00    AYDIN 1 NO    U19-1    S.H.Ç.E.K.SPOR-GERMENCİKSPOR
16:00    AYDIN 1 NO    U19-2    KADIKÖYSPOR-KUYULUSPOR
18:00    AYDIN 1 NO    U19-2    GÜNEŞSPOR-AYDINSPOR
10:00    AYDIN 2 NO    U14    KÖPRÜLÜSPOR-YILDIZSPOR
12:00    AYDIN 2 NO    U16    YILDIZSPOR-DİDİM BELEDİYESPOR
14:00    AYDIN 2 NO    U17    AYDINSPOR-KUYUCAKSPOR
16:00    AYDIN 2 NO    U19-2    EVRANSPOR-ÇEŞTEPE BELEDİYE
18:00    AYDIN 2 NO    U14    AL YILDIZSPOR-AYDIN İD.YRD.
12:00    İLHAMİ ORTEKİN ST.    U13    AYDIN BŞB.SPOR-AL YILDIZSPOR
14:00    İLHAMİ ORTEKİN ST.    U14    AYDINSPOR 1923-KUŞADASI KÜÇÜK ADA
14:00    ACARLAR  ST.    U17    ERSA SİGORTA ACARLAR-ORTAKLAR GENÇLİK
12:00    İNCİRLİOVA YAN    U15    İNCİRLİOVA BELEDİYE-ORTAKLAR GENÇLİK
14:00    İNCİRLİOVA YAN    BYN    İNCİRLİOVA BELEDİYE-FETHİYESPOR
14:00    KOÇARLI ST.    U19-2    KOÇARLI BELEDİYE-AYDIN SPORTİF SPOR
14:00    GERMENCİK ST.    U13    GERMENCİKSPOR-ACARLAR GÜNEŞSPOR
12:00    SÖKE YAN    U19-2    6 EYLÜL SÖKE-KUŞADASI TRABZON G.
14:00    SÖKE YAN    U16    SÖKESPOR-BOZDOĞAN BELEDİYE
16:00    SÖKE YAN    U19-1    SÖKEGÜCÜSPOR-SÖKE İD.YRD.
10:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U15    FAY DENİZSPOR    -SÖKE İD.YRD.
12:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U14    KUŞADASISPOR    -DİDİM BELEDİYESPOR
14:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U19-1    KUŞADASISPOR-DİDİM BELEDİYESPOR
16:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U19-2    KUŞADASI 1922    -SÖKE GENÇLİKSPOR
12:00    DİDİM YAN    U13    DİDİMSPOR-GÜZELÇAMLI BELEDİYE
14:00    DİDİM YAN    U19-2    ALTINKUMSPOR-YENİHİSARSPOR
14:00    AKBÜK ST.    U13    AKBÜK BELEDİYE-ADAGÜCÜSPOR
14:00    ÇİNE CUMHURİYET ST.    U19-1    ÇİNE MADRANSPOR-YILDIZSPOR
14:00    ATÇA ST.    U19-2    SULTANHİSARSPOR-NAZİLLİ SANAYİSPOR
14:00    İSABEYLİ ST.    U13    YEŞİL TİMSAHLARSPOR-ARENA 1905
10:00    NAZİLLİ SÜMER 1 NO    U14    YILDIZGÜCÜSPOR-NAZİLLİ BELEDİYESPOR
12:00    NAZİLLİ SÜMER 1 NO    U16    YILDIZGÜCÜSPOR-AYDIN İD.YRD.
14:00    NAZİLLİ SÜMER 1 NO    U19-1    YILDIZGÜCÜSPOR-AYDIN İD.YRD.
12:00    NAZİLLİ SÜMER 2 NO    U19-2    YENİ BEYERLİSPOR-PAMUKÖRENSPOR
14:00    NAZİLLİ SÜMER 2 NO    BYN    NAZİLLİ BELEDİYE-DENİZLİ GENÇLER GÜCÜ
12:00    BOZDOĞAN ST.    U13    BOZDOĞAN BELEDİYE-NAZİLLİ FENERSPOR
14:00    BOZDOĞAN ST.    U19-1    BOZDOĞAN BELEDİYE-YILMAZSPOR
14:00    KURTULUŞ ST.    U19-2    KURTULUŞSPOR-KARACASUSPOR
14:00    BUHARKENT ST.    U13    TEKGÜL YAPI BUHARKENT-ATAEYMİRSPOR

PAZAR


10:00    AYDIN 1 NO    U13    AYDIN 1907 SPOR-AYDIN İD.YRD.
12:00    AYDIN 1 NO    B2A    AYDIN BŞB.SPOR-YILMAZSPOR
14:00    AYDIN 1 NO    BSL    KUYULUSPOR-TUĞLASPOR
16:00    AYDIN 1 NO    U17    KARDEŞKÖYSPOR-AYDIN İD.YRD.
18:00    AYDIN 1 NO    U15    KÖPRÜLÜSPOR-    İ.G.GENÇ EFESPOR
10:00    AYDIN 2 NO    U13    AYDIN ESNAFGÜCÜSPOR-KÖPRÜLÜSPOR
12:00    AYDIN 2 NO    U15    AYDIN İD.YRD-ÇİNE MADRANSPOR
14:00    AYDIN 2 NO    BSL    AYDIN ESNAFGÜCÜSPOR-GERMENCİKSPOR
16:00    AYDIN 2 NO    B2A    KIZILCAKÖYSPOR-MEVLANASPOR
18:00    AYDIN 2 NO    U17    İ.G.GENÇ EFESPOR-AYDIN BŞB.SPOR
10:00    İLHAMİ ORTEKİN ST.    U13    AYDINSPOR 1923-İ.G.GENÇ EFESPOR
16:00    İLHAMİ ORTEKİN ST.    U13    YILDIZSPOR-ÇİNE MADRANSPOR
14:00    ACARLAR ST.    B2A    ERSA SİGORTA ACARLAR-ACARLAR GÜNEŞSPOR
12:00    İNCİRLİOVA ST.    U13    İNCİRLİOVA BELEDİYE-FAY DENİZSPOR
14:00    İNCİRLİOVA ST.    B2A    SANDIKLISPOR-ORTAKLAR GENÇLİK
12:00    GERMENCİK ST.    U13    ORTAKLAR GENÇLİK-SÖKE İD.YRD.
14:00    GERMENCİK ST.    B2A    MURSALLISPOR-YENİDOĞANSPOR
12:00    SÖKE YAN    U13    SÖKE G.B.-KOÇARLI BELEDİYESPOR
14:00    SÖKE YAN    U15    SÖKEGÜCÜSPOR-DİDİM BELEDİYESPOR
12:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U13    KUŞADASI KÜÇÜK ADA-DİDİM BELEDİYESPOR
14:00    KUŞADASI TFF 1 NO    U13    KUŞADASI GENÇ ADA-DAVUTLAR BELEDİYE
14:00    DAVUTLAR ST.    U17    DAVUTLAR BELEDİYE-AKBÜK BELEDİYE
10:00    DİDİM YAN    U17    ALTINKUMSPOR-SÖKESPOR
12:00    DİDİM YAN    U17    YENİHİSARSPOR-KUŞADASISPOR
14:00    DİDİM YAN    B2A    ALTINKUMSPOR-FAY DENİZSPOR
14:00    DİDİM ÇİM    BSL    DİDİM BELEDİYESPOR-YILDIZSPOR
14:00    AKBÜK ST.    B2A    AKBÜK BELEDİYE-SÖKE İD.YRD.
12:00    KARPUZLU ST.    B2A    ÖMERLERSPOR-GÜNEŞSPOR
14:00    KARPUZLU ST.    B2A    EVCİLERSPOR-AYDIN SPORTİFSPOR
14:00    ÇİNE CUMHURİYET ST.    BSL    ÇİNE MADRANSPOR-NAZİLLİ SANAYİSPOR
14:00    AKÇAOVA ST.    B2A    AKÇAOVA BELEDİYE-İ.G.GENÇ EFESPOR
12:00    KÖŞK ST.    U17    KÖŞK BLD.DOĞANSPOR    -KÖPRÜLÜSPOR
14:00    KÖŞK ST.    B2A    YAVUZKÖYSPOR-IŞIKLI DEMİRSPOR
14:00    DALAMA ST.    B2A    DALAMA BELEDİYE-YAZIDERESPOR
12:00    ATÇA ST.    B2A    ATÇA BELEDİYESPOR-İSABEYLİ ŞIRLANSPOR
14:00    ATÇA ST.    B2A    SALAVATLI BELEDİYE-YENİ BEYERLİSPOR
14:00    NAZİLLİ PINARBAŞI ST.    BSL    YILDIZGÜCÜSPOR-KARPUZLU BELEDİYE
12:00    NAZİLLİ SÜMER 1 NO    U13    NAZİLLİ BELEDİYE-YILDIZGÜCÜSPOR
14:00    NAZİLLİ SÜMER 1 NO    B2A    DURASALLISPOR-HARLAKSPOR
14:00    BOZDOĞAN ST.    U17    BOZDOĞAN BELEDİYE-YILDIZSPOR
14:00    KURTULUŞ ST.    B2A    KURTULUŞSPOR-KUYUCAKSPOR

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
sanalbasin.com üyesidir
NAMAZ VAKİTLERİ
Nazilli Belediyesi Tanıtım
yukarı çık