AYDİYAR
Garpark
Kuruçeşme

Son dakika haberleri- Aydın'ın haber sitesi SES Gazetesi'nde

  • Dolar 3.7768
  • Euro 4.6282
  • GR ALTIN 162.02
  • ÇEYREK 265.81

Amatör Futbol'da, hafta sonu programı

Amatör Futbol'da, hafta sonu programı
  • 05 Ocak 2018, Cuma 13:46

Aydın Amatör Futbol’da hafta sonu birbirinden çekişmeli karşılaşmalar oynanacak. 1. Amatör Küme’de şampiyonluk haftası heyecanının yaşanmasının yanı sıra, U19 kategorisi ve diğer alt kategorilerde de birbirinden çekişmeli mücadeleler amatör futbol severlere büyük heyecan yaşatacak. Hafta sonunda oynanacak olan karşılaşmalarda fikstür şöyle:

CUMARTESİ 

12:00    AYDIN 1 NO    U14       AYDIN 1907-İ.G.GENÇ EFESPOR

14:00    AYDIN 1 NO    U19-1      YILMAZSPOR-BOZDOĞAN BLD

16:00    AYDIN 1 NO    U19-1      YILDIZSPOR-ÇİNE MADRAN

14:00    AYDIN 2 NO    U14       KÖPRÜLÜSPOR-K. KÜÇÜK ADA

16:00    AYDIN 2 NO    U19-1      AYDIN İD.YRD-YILDIZGÜCÜSPOR

14:00    İNCİRLİOVA U19-1       İNCİRLİOVA BLD-SÖKESPOR

14:00    GERMENCİK U19-1       GERMENCİKSPOR-S.H.Ç.E.K.

14:00    SÖKE YAN    U19-1       SÖKE İD.YRD-SÖKEGÜCÜ

14:00    DAVUTLAR    U14       FAY DENİZSPOR-DAVUTLAR BLD

14:00    DİDİM YAN    U19-1       DİDİM BLD-KUŞADASISPOR

14:00    SÜMER 1 NO     U14       YEŞİL TİMSAHLAR-N. FENER
                    

PAZAR (YARIN)

12:00    AYDIN 1 NO     U14    AL YILDIZSPOR-AYDINSPOR 1923

14:00    AYDIN 1 NO     B1A    AYDIN İD.YRD-KÖPRÜLÜSPOR

16:00    AYDIN 1 NO     U16    AYDIN BŞB-KARPUZLU BLD

12:00    AYDIN 2 NO     U14    AY YILDIZSPOR-İNCİRLİOVA BLD

14:00    AYDIN 2 NO     B1A    D.S.İ.SPOR-EFELERSPOR

16:00    AYDIN 2 NO     B1A    AYDINSPOR-KADIKÖYSPOR

12:00    KOÇARLI       B1A    KOÇARLI MENDERES-EVRANSPOR

14:15    KOÇARLI       B1A    KOÇARLI BELEDİYE-S.H.Ç.E.K.

14:00    DAVUTLAR   U14      KUŞADASISPOR-AYDIN İD.YRD

12:00    DİDİM YAN      U16    ALTINKUMSPOR-KUYULUSPOR

14:00    DİDİM YAN      U14    DİDİM BLD-NAZİLLİ BLD

14:00    ATÇA ST.     B1A    SULTANHİSAR-ÇEŞTEPE BLD
14:00    KÖŞK ST.     B1A    KÖŞK BLD.DOĞAN-YENİPAZAR GB.BLD.

12:00    İSABEYLİ      B1A    ARSLANLI GENÇLİK-FESLEK GELENBE

14:15    İSABEYLİ      B1A    BOZYURTSPOR-TEKGÜL Y.BUHARKENT

14:00    N. SÜMER      U14    YILDIZGÜCÜ-YILDIZSPOR

12:00    PAMUKÖREN B1A    ÇOBANİSASPOR-PAMUKSPOR

14:15    PAMUKÖREN B1A    PAMUKÖREN-KARACASUSPOR

14:00    BUHARKENT B1A    ORTAKÇISPOR-YEŞİLMAHALLE

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 İstanbul Başakşehir 18 12 3 3 16 39
2 Fenerbahçe 18 10 6 2 15 36
3 Galatasaray 17 11 2 4 15 35
4 Beşiktaş 18 9 6 3 14 33
5 Kayserispor 17 8 6 3 7 30
6 Trabzonspor 18 8 6 4 5 30
7 Göztepe 18 9 3 6 3 30
8 Demir Grup Sivasspor 18 8 3 7 -4 27
9 Bursaspor 18 7 4 7 6 25
10 Yeni Malatyaspor 18 6 5 7 -3 23
11 Kasımpaşa 18 6 4 8 -5 22
12 Akhisar Bld. Genç. 18 5 5 8 -8 20
13 Aytemiz Alanyaspor 18 5 3 10 -6 18
14 Osmanlıspor FK 18 5 3 10 -8 18
15 Gençlerbirliği 18 4 5 9 -10 17
16 Antalyaspor 18 4 5 9 -13 17
17 Atiker Konyaspor 18 4 4 10 -7 16
18 Karabükspor 18 2 3 13 -17 9
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Ümraniyespor 18 10 5 3 16 35
2 MKE Ankaragücü 18 10 5 3 12 35
3 Çaykur Rizespor 18 10 4 4 14 34
4 Giresunspor 18 8 6 4 8 30
5 Boluspor 18 8 3 7 6 27
6 Balıkesirspor 18 8 5 5 6 26
7 İstanbulspor 18 7 5 6 2 26
8 Adanaspor 17 7 5 5 -3 26
9 Erzurum BB 18 6 7 5 0 25
10 Altınordu 18 6 5 7 0 23
11 Vartaş Elazığspor 18 6 5 7 1 23
12 Gazisehir Gaziantep FK 17 4 8 5 4 20
13 Adana Demirspor 18 5 5 8 -5 20
14 Samsunspor 17 4 7 6 -6 19
15 Eskişehirspor 18 5 6 7 3 18
16 Denizlispor 17 3 5 9 -11 14
17 Manisaspor 18 6 2 10 -9 11
18 Gaziantepspor 18 1 4 13 -38 4
    Takımlar O G B M Av P
1 Menemen Belediyespor 18 13 2 3 29 41
2 Hatayspor 18 13 2 3 19 41
3 Afjet Afyonspor 18 12 5 1 17 41
4 Sivas Belediyespor 18 11 5 2 19 38
5 Sancaktepe Belediyespor 18 10 5 3 13 35
6 Keçiörengücü 18 10 3 5 24 33
7 İnegölspor 18 9 5 4 2 32
8 Sarıyer 18 8 3 7 5 27
9 Tokatspor 18 6 6 6 -5 24
10 Kastamonuspor 18 7 2 9 4 23
11 Amed Sportif 18 6 5 7 1 23
12 Etimesgut Belediyespor 18 6 4 8 -2 22
13 Eyüpspor 18 5 3 10 -12 18
14 Bodrumspor 18 4 4 10 -12 16
15 Bucaspor 18 4 5 9 -7 14
16 Tuzlaspor 18 4 1 13 -16 13
17 Kocaeli Birlik Spor 18 2 2 14 -25 5
18 Mersin İdmanyurdu 18 1 0 17 -54 -9
    Takımlar O G B M Av P
1 Gümüşhanespor 18 12 3 3 20 39
2 Altay 18 9 6 3 12 33
3 Sanliurfaspor 18 10 3 5 12 33
4 Sakaryaspor 18 9 6 3 11 33
5 Bandırmaspor 18 10 3 5 9 33
6 Hacettepe Spor 18 8 7 3 15 31
7 Bugsaşspor 18 9 4 5 12 31
8 Kırklarelispor 18 8 5 5 4 29
9 Niğde Belediyespor 18 7 5 6 -3 26
10 Zonguldak Kömürspor 18 6 6 6 -4 24
11 Konya Anadolu Selçukspor 18 5 7 6 -5 22
12 Pendikspor 18 5 6 7 -2 21
13 Fatih Karagümrük 18 5 2 11 -9 17
14 Fethiyespor 18 3 6 9 -12 15
15 Kahramanmaraşspor 17 3 5 9 -13 14
16 Karşıyaka 18 3 8 7 -7 11
17 Nazilli Belediyespor 17 2 4 11 -22 10
18 Silivrispor 18 1 6 11 -18 9
NAMAZ VAKİTLERİ
özge
yukarı çık