AYDİYAR
Garpark

Son dakika haberleri- Aydın'ın haber sitesi SES Gazetesi'nde

  • Dolar 3.8776
  • Euro 4.5748
  • GR ALTIN 161.32
  • ÇEYREK 262.68

Amatör Futbol'da hafta sonu programı

Aydın Amatör Futbol’da hafta sonu programında, Aydın Amatör Süper Lig, 1. Amatör Küme ve U14 Kategorisi maçlarında program şöyle:

Amatör Futbol'da hafta sonu programı
  • 27 Ekim 2017, Cuma 14:29

CUMARTESİ MAÇ PROGRAMI
U14 MAÇLARI

11:00    AYDIN 1 NO       AYDIN BŞB.SPOR-AYDIN 1907 SPOR
13:00    AYDIN 1 NO    YILDIZSPOR-YILDIZGÜCÜSPOR
13:00    AYDIN 2 NO    AYDINSPOR 1923-AL YILDIZSPOR
15:00    AYDIN 2 NO    AYDIN İD.YRD.-KUŞADASISPOR
15:00    DAVUTLAR ST.    DAVUTLAR BELEDİYE-İNCİRLİOVA BELEDİYE
13:00    KUŞADASI TFF    KUŞADASI 1922-AY YILDIZSPOR
15:00    KUŞADASI TFF    KUŞADASI KÜÇÜK ADA-KÖPRÜLÜSPOR
13:00    İSABEYLİ ST.    YEŞİL TİMSAHLAR-KÖŞK BLD.DOĞANSPOR
1.AMATÖR KÜME
15:00    AYDIN 1 NO    AYDINSPOR-S.H.Ç.E.K.SPOR
13:00    KOÇARLI ST.    KOÇARLI MENDERES-EFELERSPOR
15:00    KOÇARLI ST.    KOÇARLI BELEDİYE-EVRANSPOR
15:00    KARPUZLU ST.    ULUKONAKSPOR-KADIKÖYSPOR
15:00    İSABEYLİ ST.    ARSLANLI GENÇLİK-TEKGÜL Y.BUHARKENT
13:00    PAMUKÖREN     PAMUKÖRENSPOR-PAMUKSPOR
15:00    PAMUKÖREN     ÇOBANİSASPOR-YEŞİLMAHALLESPOR
15:00    BUHARKENT       ORTAKÇISPOR-FESLEK GELENBESPOR
15:00    KARACASU     KARACASUSPOR-BOZYURTSPOR


PAZAR MAÇ PROGRAMI
                
1.AMATÖR KÜME
13:00 AYDIN 1 NO    YENİ ESNAFSPOR-YENİPAZAR GB.BLD.
13:00 AYDIN 2 NO    KÖŞK BLD.DOĞANSPOR-ÇEŞTEPE BELEDİYE
15:00 SÖKE YAN    SÖKEGÜCÜSPOR-GÜZELÇAMLI BELEDİYE
13:00 DİDİM YAN    YENİHİSARSPOR-SÖKE GENÇLİKSPOR
15:00 DİDİM YAN    DİDİMSPOR-DAVUTLAR BELEDİYE
15:00 ATÇA ST.                   SULTANHİSARSPOR-KÖPRÜLÜSPOR

AMATÖR SÜPER LİG
15:00 AYDIN 1 NO    MERKEZ YENİKÖYSPOR-NAZİLLİ SANAYİSPOR
15:00 AYDIN 2 NO    AYDIN ESNAFGÜCÜ-KARPUZLU BELEDİYE
15:00 İNCİRLİOVA    ACARLAR BELEDİYE-İNCİRLİOVA BELEDİYE
15:00 DAVUTLAR ST.    KUŞADASI 1922-GERMENCİKSPOR
15:00 DİDİM ST.    DİDİM BELEDİYESPOR-KUŞADASI TRABZON G.
15:00 ÇİNE ST.                 ÇİNE MADRANSPOR-YILDIZSPOR
15:00 NAZİLLİ                   YILDIZGÜCÜSPOR-TUĞLASPOR
 

U14 MAÇLARI
13:00 İSABEYLİ ST.    NAZİLLİ BELEDİYE-DİDİM BELEDİYESPOR
15:00 İSABEYLİ ST.    NAZİLLİ FENERSPOR-İ.G.GENÇ EFESPOR
13:00 DAVUTLAR ST.    FAY DENİZSPOR-SÖKE G.B.


 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
1 Galatasaray 11 8 2 1 17 26
2 Medipol Başakşehir 11 7 2 2 5 23
3 Beşiktaş 11 6 3 2 7 21
4 Kayserispor 11 5 4 2 4 19
5 Demir Grup Sivasspor 11 6 1 4 2 19
6 Bursaspor 11 5 2 4 7 17
7 Fenerbahçe 11 4 5 2 5 17
8 Göztepe 11 5 2 4 1 17
9 Akhisar Bld. Genç. 11 5 2 4 -1 17
10 Aytemiz Alanyaspor 11 4 2 5 2 14
11 Yeni Malatyaspor 11 4 2 5 -3 14
12 Trabzonspor 11 3 4 4 -4 13
13 Kasımpaşa 11 3 3 5 -3 12
14 Antalyaspor 11 3 3 5 -7 12
15 Atiker Konyaspor 11 3 1 7 -4 10
16 Karabükspor 11 2 2 7 -7 8
17 Osmanlıspor FK 11 2 2 7 -8 8
18 Gençlerbirliği 11 2 2 7 -13 8
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
1 Ümraniyespor 11 7 3 1 10 24
2 Giresunspor 11 6 4 1 9 22
3 MKE Ankaragücü 11 6 3 2 7 21
4 Vartaş Elazığspor 11 5 3 3 4 18
5 Çaykur Rizespor 11 5 3 3 3 18
6 İstanbulspor 11 5 2 4 4 17
7 Adanaspor 11 5 2 4 -4 17
8 Balıkesirspor 11 5 3 3 4 15
9 Altınordu 11 4 3 4 3 15
10 Gazisehir Gaziantep FK 11 3 5 3 4 14
11 Adana Demirspor 11 4 2 5 -1 14
12 Samsunspor 11 3 4 4 -1 13
13 Erzurum BB 11 3 3 5 -4 12
14 Boluspor 11 3 2 6 -3 11
15 Denizlispor 11 3 2 6 -7 11
16 Eskişehirspor 11 2 5 4 -4 8
17 Manisaspor 11 3 1 7 -6 7
18 Gaziantepspor 11 1 2 8 -18 2
    Takımlar O G B M Av P
1 Keçiörengücü 12 9 2 1 27 29
2 Hatayspor 12 9 1 2 13 28
3 Afjet Afyonspor 12 8 3 1 12 27
4 Menemen Belediyespor 12 8 2 2 16 26
5 Sivas Belediyespor 12 7 4 1 12 25
6 Kastamonuspor 12 6 1 5 4 19
7 İnegölspor 12 5 4 3 1 19
8 Sarıyer 12 5 3 4 2 18
9 Sancaktepe Belediyespor 12 4 5 3 5 17
10 Tokatspor 12 4 5 3 -4 17
11 Amed Sportif 11 4 4 3 7 16
12 Bucaspor 12 3 3 6 -1 12
13 Bodrumspor 12 3 3 6 -6 12
14 Etimesgut Belediyespor 11 2 4 5 -6 10
15 Tuzlaspor 12 2 1 9 -11 7
16 Eyüpspor 12 1 3 8 -15 6
17 Kocaeli Birlik Spor 12 1 2 9 -18 5
18 Mersin İdmanyurdu 12 1 0 11 -38 3
    Takımlar O G B M Av P
1 Gümüşhanespor 12 7 3 2 15 24
2 Altay 12 7 3 2 10 24
3 Sanliurfaspor 12 7 3 2 9 24
4 Kırklarelispor 12 7 3 2 6 24
5 Bandırmaspor 12 7 1 4 4 22
6 Sakaryaspor 12 5 5 2 6 20
7 Niğde Belediyespor 12 5 4 3 3 19
8 Zonguldak Kömürspor 12 5 4 3 -1 19
9 Bugsaşspor 12 5 3 4 2 18
10 Hacettepe Spor 12 4 5 3 5 17
11 Fatih Karagümrük 12 4 2 6 0 14
12 Konya Anadolu Selçukspor 12 3 4 5 -3 13
13 Pendikspor 12 2 5 5 -5 11
14 Karşıyaka 12 2 5 5 -7 11
15 Fethiyespor 12 2 4 6 -8 10
16 Nazilli Belediyespor 12 2 3 7 -12 9
17 Kahramanmaraşspor 12 1 4 7 -11 7
18 Silivrispor 12 1 3 8 -13 6
NAMAZ VAKİTLERİ
özge
yukarı çık